Anasayfa | İletişim | Kurucumuz | Künye | Reklam | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS

HABER ARA


Gelişmiş Arama

 
 

Amasya Gazetesi Suluova Gazetesi
Merzifon Gazetesi Goynucek Gazetesi

ART TV ART FM

 

DOST FM
New Page 1


 

Döviz Kurları
TCMB Döviz Kurları (12.02.2016)
Döviz Alış Satış
ABD DOLARI 2.9228 2.9281
EURO 3.2981 3.304
SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ 0.77929 0.78069

BENİ VURACAKMIŞ BAK İTE HELE

Ne güzel söylemiş rahmetli Mahzuni Şerif; Beni vuracakmış bak ite hele; rahmetliye de bazı densizler doğru bildiğini söyleme diye atıfta bulunmuşlar ki, seni vururuz demişler. O da beni vuracakmış bak ite hele diye onlara gönderme yapmış. Ne güzel söylemiş rahmetli Mahzuni Şerif:”Beni vuracakmış bak ite hele” rahmetliye de bazı densizler doğru bildiğini söyleme diye atıfta bulunmuşlar ki, seni vururuz demişler. O da beni vuracakmış bak ite hele diye onlara gönderme yapmış.

Kategori  Kategori : Güncel
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 6426
Tarih  Tarih : 21 Nisan 2010 20:37

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Ne güzel söylemiş rahmetli Mahzuni Şerif; Beni vuracakmış bak ite hele; rahmetliye de bazı densizler doğru bildiğini söyleme diye atıfta bulunmuşlar ki, seni vururuz demişler. O da beni vuracakmış bak ite hele diye onlara gönderme yapmış.   Ne güzel söylemiş rahmetli Mahzuni Şerif:”Beni vuracakmış bak ite hele” rahmetliye de bazı densizler doğru bildiğini söyleme diye atıfta bulunmuşlar ki, seni vururuz demişler. O da beni vuracakmış bak ite hele diye onlara gönderme yapmış.

            Soracaksınız : “niye bunları yazıyorsun? Ortada ne var? Kim kimi vuruyor?” Merak etmeyin hepsini açıklayacağım.

            Dün saat 16:30 sıralarında ART’de büromda çalışırken bildiğim bir numara beni aradı. Tanıdığım bir insan. Hatta iyi diye bildiğim bir insan. Bana hal-hatır sormadan o internetteki yazıyı kim yazdı diye sordu bende hangi yazıyı dedim. O yazı bilirsiniz muhabirlerin işidir onlar yazarlar ben okeylerim. Arayan adamı tanıdığım için hangi yazıdan bahsettiğini biliyorum. Tabiki ona ben yazdım ne olmuş dedim. Bana sen o yazdıklarını gördün mü dedi bende evet gördüm dedim.

            O zaman ben sana on tane çiftçi gönderiyorum orayı bir dağıtsınlar da gör bakalım. Seni bir sustursunlar aklın başına gelsin dedi. Tabii ben olayı çok iyi anladım. Bu kişi pancar ekicileri kooperatifinin Pazar günkü yaptığı olağan kuruldan bahsediyor. Biz orada gördüğümüz sıkıntıları, bazı eksiklikleri yazdık, fotoğraflarıyla belgeleyerek.

Kimseyi yermek veya övmek diye bir maksadımız yoktu. Orada her yıl yaşanan izdihamı orada her yıl yaşanan izdihamı orada insanların seçim için değil, bir kumanya, bir şapka, bir şemsiye için geldiğini, seçimin kimseyi ilgilendirmediğini, kumanyasını alan vatandaşın kaçmaya çalıştığını ancak kapıların kapatılarak vatandaşın orada seçim sonuna kadar zoraki mahkum edildiğini ve çok enteresan önceki seçimlerde sesini çıkarmayan halkın bu seçimde kumanyasını alır almaz geri kaçmaya çalıştığını, kapılar kapalı olduğu için oradaki görevlileri yuhaladıklarını ve canlarını tehlikeye atarak o yüksek duvarlardan aşağıya atlayıp kaçtıklarını yazdık. Bunlar uydurma değil. Fotoğraflarla, video kayıtlarıyla ispatlanmış sesler kayda alınmış olaylardır. Bunları yazmak görüntülemek suçmuki? Oradaki yetkili vatandaş beni arıyor, tehdit ediyor, ART’ yi dağıtmaya geliyor, utanmadan sıkılmadan benim yüzüme bunları söyleyebiliyor. Sanki o ART’ yi dağıtmaya gelecek, bizim elimiz armut toplayacak. Başına ne işler geleceğini tahmin edemiyor gerizekâlı.

            Neyse şimdi bu telefonu kim etti diye merak etmeye başladınız bile. Tabiki herkesin aklına Mahmut Demir geldi. Hayır Mahmut Demir değil, ondan böyle bir şey de beklemiyorum. Çünkü biz Mahmut Demir’e 10 yıldır verilmeyecek bir hizmeti verdik. Mahmut Demir’i on yıldır yerlere göklere sığdıramadık. Her nereye gittiyse haberlerde ilk önce ondan bahsettik. Yaptığı tüm çalışmaları seve seve halka duyurduk. Hatta bu geçtiğimiz ay Mahmut Demir’in ART’de çıkmadığı gün yok gibidir.kardeş okul projesinden tutun şeker fabrikası açılışlarına kadar hepsinde de hükümete ve çevresine ver yansın ettiği sözlerini hiç kesmeden aynen yayınladık.  Bunları yaparken ART iyi, Hasan Karataş daha iyi. Ama oradaki aksaklıkları göstermek kötü, Hasan Karataş da kötü. Orada kimseyi rencide edecek, kişilik haklarını zedeleyecek veya birilerini yerecek haber yapılmamıştır. Ancak kraldan çok kralcı olan bazı itler var ya onlar hemen harekete geçmiş, biz Hasan Karataş’ı hemen sustururuz, on kişiyle gider orayı dağıtırız gibi heveslere kapılmışlar. Ben de merhum Mahzuni Şerif’in dediği sözü onlara aynen söylüyorum.

 

BENİ VURACAKMIŞ BAK İTE HELE.

            O densize şunu söylüyorum: Hasan Karataş 18 yıldır Amasya,’ya hizmet veriyor. Doğru bildiğinden hiç şaşmadı. Daha önce de çok tehditler aldı. Tehdit aldı diye de hiçbir zaman yılmadı. Allah’a bir can borcum var onu da korkarak yaşamadım. Hep haktan, adaletten, mazlumdan yana oldum. Mevki, makam, para beni hiçbir zaman korkutamadı, halkıma milletime hizmetten alıkoyamadı. O densiz de bunu çok iyi bilsin. Hasan Karataş Amasya’da her gün geziyor. Her yere rahat rahat gidip geliyor. Hizmetine devam ediyor

            Sevgili Amasyalılar sizlerden özür dilerim.Hayatta kendi problemlerimi basında açıklamak istemem. Ama bu konuyu sizlerle paylaşma ihtiyacı duydum. Lütfen yapılan haberler için ART Amasya yazıp internete girin, orada okuyun, 19 Nisan Amasya Gazetesini okuyun ondan sonra yorumlarınızı yazın.

            Sağlıcakla kalın…

 

ART Yönetim Kurulu Başkanı

      HASAN KARATAŞ

 

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

SON DAKİKA HABERLERİ

Hasan Karataş Hasan Karataş
KİMSE ŞAH DEĞİL PADiŞAH DEĞİL

ANKET

Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunuzu hangi adaya vereceksiniz?


Tüm Anketler

 

 

 

Anasayfa | İletişim | Kurucumuz | Künye | Reklam | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS